V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Strážníci zadrželi opilého řidiče s pasažéry na korbě svého pick-upu

BŘECLAV (03.06.2017) - Podnapilého řidiče vezoucího na korbě svého pick-upu další své kamarády zadrželi v noci na pátek břeclavští strážníci. Stalo se tak poté, co operátor kamerového systému zaznamenal u vozidla nedaleko centra města popíjející skupinku mužů, kteří pak nastoupili do vozidla a rozjeli se s ním.

Posádka pick-upu měla za okamžik za sebou motorizovanou hlídku městské policie. Řidič sice všechny výzvy k zastavení vozidla ignoroval, strážníkům se jej však podařilo zastavit o několik stovek metrů dále na tř. 1. máje. Řidič byl okamžitě zadržen a následná dechová zkouška u něj skončila s výsledkem převyšujícím jedno promile. S podezření na spáchání trestného činu byla na místo přivolána republiková policie, která si případ převzala k dalšímu šetření.

Zdeněk Novák

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.