V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                        

Nákup, hledaný a jízda

BŘECLAV (11.6.2024) - Po delší odmlce něco krátkého.

Strážníky požádala o pomoc žena, které byly odcizeny tašky s nákupem v hodnotě dosahující dvou tisíc korun. Nákup měla umístěný v košíku na kole, které zaparkovala před jedním z obchodů na pěší zóně, kam si na okamžik odskočila. Operátor MKDS zpětnou kontrolou kamerových záznamů zjistil, že tašky sebrali dva muži. Jejich popis ihned předal strážníkům a ti díky místní i osobní znalosti okamžitě věděli, koho hledat. Dotyčné našli v nedalekém parku, kde už se zaujatě prohrabávali taškami a zjišťovali hodnotu lupu. A protože už byli za podobnou činnost trestáni, byli rovnou předáni republikovým policistům.

Těm předali i muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání. Všimli si ho strážníci mimo službu a upozornili kolegy.

Hlídce neunikla ani nejistá jízda osobního automobilu v ulici Slovácká. Jak se vzápětí ukázalo, příčinou byla řidičova jedna promile alkoholu v dechu. I on skončil v péči policistů.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.