V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                        

Dnes zadarmo, zítra za peníze

BŘECLAV (24.5.2024) – V uplynulých dnech museli strážníci opět řešit několik jedinců, kteří chtěli ušetřit.

V prvním případě sehráli podstatnou úlohu i asistenti prevence kriminality. Při kontrole okolí OD Breclove si právě jeden z APK všiml běžícího muže s „ochrankou“ v patách. Jednalo se o zloděje, který se pokusil z prodejny pronést alkohol bez placení. Jeho počínání si všiml zaměstnanec, ale zloděj neváhal a dal se ihned na útěk. Asistent pohotově zareagoval, muže zadržel a předal strážníkům. Ti následně republikovým policistům, protože se jednalo o chronického nenechavce. Nyní je podezřelý ze spáchání trestného činu.

V nedaleké obci se pro změnu nechtělo platit návštěvníkovi restaurace, kde zanechal „sekeru“ v řádech několika stovek. K jeho smůle majitelé strážníkům poskytli videozáznam, na kterém byl ustanoven. Ze svého přestupku se bude zodpovídat před správním orgánem.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.