V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Strážníci se složili na dárky pro opuštěné psy v útulku

BULHARY/BŘECLAV (16.06.2017) - S prázdnou ani tentokrát nepřijeli do Útulku pro opuštěná zvířata strážníci břeclavské městské policie. Tentokrát nepřivezli žádného odchyceného chlupáče, ale dárky v podobě pamlsků pořízených z finančních příspěvků strážníků a dalších zaměstnanců Městské policie Břeclav.

Připojili se tak k řadě jiných návštěvníků, kteří dnes v rámci Dne otevřených dveří do útulku přijeli, aby se seznámili nejen s jeho chodem, ale aby obdarovali zvířecími dobrotami pejsky, kteří dosud neměli moc štěstí na lidi.Útulek pro opuštěná zvířata provozuje v Bulharech město Břeclav a strážníci do něj každoročně přivezou na stovku odchycených psů. Ačkoli řada z nich se ke svému páníčkovi či paničce během pár dnů opět vrátí, stále zůstává nemalé množství těch, jež si o svém novém a šťastném začátku psího života sní za mřížemi kotců. Mezi dnešními návštěvníky byla i před několika měsíci nalezená psí slečna, která je se svou novou milující paničkou důkazem toho, že naděje ve zvířecí happy-end vždy existuje.

S pejsky, kteří právě na toto čekají, se můžete seznámit na stránce http://bit.ly/2tvDn9T.

Zdeněk Novák

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.