V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                        

Mimoni

BŘECLAV (12.5.2023) – Po delší odmlce krátké hlášení.

V uplynulých dnech vyjeli strážníci na pomoc posádce záchranky, která ošetřovala opilého agresivního muže, nalezeného v sklepních prostorách jednoho z obytných domů sídliště Na Valtické. Nadýchal téměř tři a půl promile, při poskytování nezbytné péče nespolupracoval a prudil i tím, že schválně uváděl nepravé iniciály. A protože na výzvy ke zklidnění nereagoval, byl strážníky zpacifikován a vzápětí seznámen nejen s vnitřními prostory služebního vozidla, ale i se službu konajícím personálem Obvodního oddělení PČR.

Policistům byli předáni i další dva jedinci z řad podnapilých, zfetovaných nebo jinak mimo. První z nich usedl za volant „pod drogama“ (měl pozitivní test na kokain), ten druhý zas v jednom z OD nejprve napadal a obtěžoval zákazníky. Poté si na WC rozdělal oheň a začal pálit odpadky. Když byl zaměstnanci vyháněn, ještě jim vyhrožoval ublížením na zdraví i životě.

L. RIgó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.