V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                        

Velikonoce a kozy na dálnici

BŘECLAV (20.4.2023) – Samotné velikonoční pondělí proběhlo v klidu, bez vážnějších událostí. (Snad proto, že jedince různého druhu i věku, kteří sváteční „alkomaraton“ zahájili už na Škaredou středu, strážníci sesbírali a odklidili ještě před Velkým pátkem.) Ale i bez Velikonoc jsou směny strážníků pestré...

Ještě před svátky šetřili majitele agresivních psů, z nichž jeden napadl okolo jdoucí ženu, kterou vzápětí i pokousal. Psi byli bez dozoru „na volno“ a bez náhubků! Policistům předali další tři opilé řidiče za volantem, dvě hledané osoby a posádce záchranky zmatenou seniorku, která bloudila večerní ulicí. Nevěděla kde je, a proč se tam nachází.

Dále bylo třeba pomoci na nohy třem seniorům po pádu a přivolat záchranku ženě, která o pomoc volala svými S.O.S. hodinkami.

Strážníci také vyprostili v plotě uvízlého srnce a zahnali dvě zvědavé kozy, které odmítly akceptovat pravidla silničního provozu a pásly se nebezpečně blízko dálnice.

L. Rigó

474289 4 IMG20230419132636

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.