V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Diskuse o politice skončila šarvátkou a přenocováním na záchytce

BŘECLAV (01.07.2017) - O rozruch se v noci na dnešek postarala trojice mužů vášnivě diskutujících u sklenky alkoholu v jedné z restaurací nedaleko břeclavského centrálního parku.

Zprvu to možná byla „hospůdka filozofka“, s rostoucí mírou alkoholu v krvi jednoho z nich se však brzy výměna názorů změnila v hádku, která po odchodu tria z podniku na ulici přerostla v potyčku. Té si všiml operátor městského kamerového systému a na místo incidentu tak za chvíli dorazila hlídka městské policie. Za její přítomnosti se sice situace uklidnila. V ráži však zůstal pětadvacetiletý mladý muž. Ve chvíli, kdy se ho přítelkyně snažila zklidnit a přimět k odchodu domů, obrátil své obhroublé chování vůči ní. Strážníci tak muže s použitím donucovacích prostředků zpacifikovali a převezli k vystřízlivění do brněnské protialkoholní záchytné stanice. Jeho agresivním jednáním se městští policisté budou dále zabývat.

Zdeněk Novák

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.