V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                        

Zajíčci, dobytek a podvodníci

BŘECLAV (31.3.2023) – V uplynulém týdnu vytočili linku 156 dva majitelé domů, kteří naletěli podvodníkům vydávajících se za stavební firmu. V dobré víře jim vyplatili zálohy v řádech desítek tisíc, a skutek utek. Nekvalitně provedenou práci nedokončili a na oprávněné námitky majitelů reagovali velmi agresivně. Apelujeme proto na obyvatele, aby si drobné opravy domu nesjednávali s osobami, které nemají prověřené. Zvláště pak, pokud mluví špatně česky a jedná se o cizince. Je třeba poučit i starší rodinné příslušníky.

Strážníci řešili i několik osob pod vlivem alkoholu. Hned tři z nich hlídka přistihla za volantem motorového vozidla. Dechovky prokázaly dvě promile. U všech. Samozřejmě si je převzali policisté. Další opilá osoba bez obrazu i zvuku, ležící na kruhovém objezdu, musela být předána do péče záchranářů.

Operátorům kamerového systému se opět podařilo dohledat a strážníky ustanovit pachatele podezřelého z ničení veřejného majetku.

Hlídka se musela zabývat i malými zajíčky, kteří byli nalezeni uvnitř oplocení dětského hřiště. Mláďata byla dle pokynů záchranné stanice přesunuta do bezpečí.

L. Rigó

zajíci

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.