V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Hledaní, semafor, skokan a naháči

BŘECLAV (26.1.2023) – Stalo se v rozmezí několika málo dnů…

Díky perfektní místní i osobní znalosti strážníci zadrželi hned dvě hledané osoby. O první měli zájem policisté, o tu druhou zdravotníci psychiatrické léčebny.

Při kontrolní činnosti si hlídka všimla poškozeného semaforu v křižovatce ulic Sovadinova a J. Palacha. Viníka odhalil záznam z kamer. Byl jím řidič vozidla, který hrubě podcenil své schopnosti i úsudek. Na sněhové pokrývce dostal smyk a nezvládl zatáčku. Vozidlo „zastavil“ až o sloup semaforu a z místa nehody ujel. Případ už šetří dopravní policisté.

Strážníci také vyjeli na oznámení, že z mostu skočil do ledové řeky muž. Ihned přivolali složky IZS a nešťastníkovi pomohli.

Městem se proháněli i dva naháči. Ten první, strážníkům dobře známý (nyní bohužel víc, než by chtěli), běhal po parku úplně „na Adama“, neboť si myslel, že se mu na těle zmenšují šaty a pak prý na něm začaly i hořet. Za pomocí APK byl strážníky odchycen a přesunut do záchranky. Pro podezření ze spáchání trestného činu věc řeší PČR. Toho druhého zaregistroval operátor MKDS. Utíkal půlnočním centrem jen v tričku, bez kalhot a bos. Jemu se naštěstí nic nezmenšilo. Jen si zabouchl dveře a běžel pro náhradní klíč.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.