V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                        

Bez skrupulí

BŘECLAV (20.1.2023) – Při pátku pár hříšníků…

Prvním v řadě je násilník, který vedle stojícího muže napadl nejprve slovně a za pár okamžiků i fyzicky. Potyčka se udála před nádražní budovou a upozornil na ni operátor MKDS. Přestože už napadený ležel na zemi, agresor směrem k jeho hlavě vyslal ještě brutální kopanec. Těžce zraněného muže strážníci předali záchranářům a agresora republikovým policistům.

Dalším hříšníkem je jedinec, který v prodejně pronesl přes pokladnu potraviny bez placení. K jeho smůle si jej však všiml zaměstnanec ochranky. Místo toho, aby se poberta kál, ještě měl tu drzost ochrance vyhrožovat fyzickým násilím. Případ už je také v šetření kolegů PČR.

No a v ulici Národních hrdinů strážníci zastavili řidiče vozidla, které mělo přes dva roky neplatnou „technickou“. „Neplatný“ byl i šofér, jelikož měl udělen zákaz řízení. Toho si vzali do parády policisté, ale práce strážníků ještě neskončila. Zjistili totiž, že majitel vozidla, který se mezi tím dostavil na místo, jaksi „zapomněl" uhradit hned několik dopravních pokut v celkové výši dosahující 10.000 korun. Nejprve zkusil strážníky obměkčit výmluvami různého druhu a pravděpodobnosti, ale když byl poučen o tom, že mu nově mohou zadržet registrační značky vozidla, celý dluh neprodleně uhradil.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.