V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                        

Když polepšovna nestačí

BŘECLAV (11.1.2023) - Jedinců, co vydají na seriál, je v Břeclavi hned několik a svými činy průběžně zaměstnávají nejen strážníky, ale i kolegy PČR. Ovšem aktivita jednoho z nich je mírně řečeno nadprůměrná. Ještě před Vánoci stihl spolu s kumpánem napadnout ženu jedoucí na jízdním kole, z kterého ji strhli. Vulgárně ji osočovali a na kole jí způsobili škodu za několik tisíc.

Ani do nového roku rozhodně nevešel s předsevzetím polepšit se. Operátor MKDS jej zachytil zrovna ve chvíli, kdy bez placení vybíhal z prodejny s plným košíkem potravin. O dva dny dříve, po návštěvě restaurace, poničil tři motorová vozidla. Celková škoda šplhá k desítkám tisíc. Pro podezření ze spáchání trestného činu se již případem zabývá Policie ČR.

A jeden ještě vánoční zázrak. Roztržitý návštěvník si v jednom břeclavském bistru zapomněl tašku s veškerými doklady, platební kartou a finanční hotovostí, která činila téměř deset tisíc korun. Svou ztrátu sice zanedlouho zjistil, ale to už byl sto kilometrů od Břeclavi. S prosbou o pomoc se obrátil na břeclavské strážníky. A světe div se, taška byla stále na místě a nic nechybělo.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.