V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Klíč v zámku, zraněný muž, muž bez kalhot a pachatel

BŘECLAV (1.9.2022) – O víkendu vyjela hlídka na pomoc seniorce, která doma upadla. Bohužel, nechala klíč v zámku. Přestože měla náhradní klíč sousedka, do bytu se nedostala. Proto ihned zalarmovala strážníky. Po otevření bytu a poskytnutí první pomoci si ji do své péče převzali záchranáři.

Strážníci pomáhali i druhý den. Hned zrána, při kontrole okolí zámku, si všimli ležící osoby. Šlo o zraněného cyklistu - cizince. Muži poskytli první pomoc a přivolali záchranku.

Tu museli přivolat i muži, kterého nalezl v lese u cesty náhodný kolemjdoucí. Muž byl zmatený, dezorientovaný a nedokázal hlídce rozumně vysvětlit, proč je oblečen jen v tričku a spodním prádle.

Strážníkům se opět podařilo dohledat dalšího pachatele hledaného pro podezření z majetkové trestné činnosti. Hlídka si jej všimla nedaleko centra. Muže zadržela a předala republikovým policistům.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.