V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Napadení a klíče

Břeclav (28.6.2022) – O tom, že mají strážníci i přes „okurkovou sezónu“ stále co řešit, svědčí dvě následující události.

Při večerní kontrole okolí vlakového nádraží si všimli velmi hlučné několika členné tlupy. Jedinci na výzvy ke zklidnění nereagovali, byli vulgární a ten nejhlučnější z nich se snažil jednoho ze strážníků fyzicky napadnout. To se mu nepovedlo. Za pomoci donucovacích prostředků byl ihned zpacifikován. Přestože se zásah strážníka nelíbil ostatním z davu a situace se ještě více vyostřila, další dva strážníci už měli zbytek skupiny pod kontrolou. Pro podezření ze spáchání trestného činu šetří událost republikoví policisté.

„Den blbec“ nemají jen dospělí. To už ví i chlapec, který si v pondělí hned z rána zabouchl dveře od bytu. Klíče samozřejmě zůstaly uvnitř. Duchapřítomně požádal o pomoc souseda, který přivolal hlídku. Strážníci chlapce naložili do auta a převezli jej k jednomu z rodičů do zaměstnání pro náhradní klíče. Poté jej doprovodili zpět do místa bydliště.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.