V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Zloděj a běženci

BŘECLAV (17.6.2022) – V součinnosti operátora MKDS, strážníků a policistů ČR bylo během pár dní zadrženo hned několik desítek osob.

Na žádost PČR se strážníci zapojili do pátrání po muži podezřelém z krádeže, který z místa činu uprchl. Jeho popis byl ihned předán „na kamery“. Operátor pachatele na záznamech dohledal a o jeho pohybu informoval hlídky v terénu. Jeho zadržení pak už bylo jen otázkou několika minut.

Operátorovi také neušla skupina sedmi osob, provádějící před půlnocí hygienu v kaluži vody nedaleko nádraží. Jednalo se o běžence, které strážníci předali cizinecké policii. A nebyli jediní. „Cizina“ si převzala i dalších šest osob, které hlídka zajistila v Bořím lese a dále pak necelou dvacítku běženců pohybujících se nedaleko Pohanska. Všichni původem ze zemí Středního východu.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.