V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                        

Kolaps, pokus o rekord, pokus o jízdu a nezdařená „adopce“

BŘECLAV (3.6.2022) – Dramatické chvíle zažila obsluha restaurace, kde zkolabovala žena. I přes dýchací potíže se ji přivolaným strážníkům podařilo „přivést k sobě“. První pomoc jí pak poskytovali až do příjezdu záchranky.

Do péče záchranářů byly předány i „ostatky“ mužského jedince, který atakoval magickou hranici čtyř a půl promile. Byl nalezen v místní části Poštorná, kde těsně před cílem „padl“ vyčerpáním.

V MČ Charvátská zase hlídka zastavila řidiče vozidla, který svou jízdou imitoval vlnícího se hada. Nadýchal téměř dvě a půl promile. Ten byl pro změnu předán PČR.

No a stalo se v neděli za bílého dne… Jeden z „místních“ si na terminálu IDS „osvojil“ neuzamčené jízdní kolo, které osedlal a odjel směrem k místu, kde přebýval. Jeho počínání však neušlo operátorovi MKDS. Ihned zalarmoval hlídku. Ta si u něj v „příbytku“ vyzvedla jak kolo, tak něho samotného i s přiznáním. Strážníci nyní hledají „poškozeného“. Majitel kola nechť kontaktuje MP.

L. Rigó

kolo IDS

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.