V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Dvouletá holčička v okně budila obavy kolemjdoucích

BŘECLAV (04.08.2017) - K malému dítěti sedícímu v okně jedné ze starobřeclavských ubytoven vyjížděli ve čtvrtek odpoledne břeclavští strážníci. Zalarmoval kolemjdoucí muž, který se obával, že by dítě mohlo z okna vypadnout. Když hlídka na místo přijela, zjistila, že ve výšce asi tří metrů sedí v okně dvouleté děvčátko. 

Jeden ze strážníků proto zůstal pod oknem, aby zabránil případnému pádu dítěte na zem, druhý pak v ubytovně vzbudil a zmobilizoval matku dítěte. Provedená zkouška přítomnost alkoholu v jejím dechu neprokázala. Třicetiletá Břeclavanka uvedla, že po návratu z práce tvrdě usnula a dítěti se podařilo dostat do okna po vylezení na skříňku, která byla pod oknem do té doby dána. Případem se bude dále zabývat břeclavský odbor sociálně-právní ochrany dětí.

Zdeněk Novák

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.