V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Tři v nouzi

BŘECLAV (12.11.2021) – V uplynulých dnech museli strážníci hned k několika událostem přivolat záchranku. A v jednom případě i hasiče…

Při jedné z večerních kontrol si hlídka, v ulici nedaleko centra, všimla nehybně ležící osoby. Jednalo se o mladíka zjevně ve stavu těžké opilosti. Protože na podněty téměř nereagoval, byl na místo přivolán lékař. Při zjišťování totožnosti se navíc ukázalo, že dotyčný má do plnoletosti ještě daleko. Událost MP dále šetří.

Lékařskou péči potřebovaly i dvě seniorky. Jedné se udělalo nevolno před OD. Ženy si naštěstí všimla kolemjdoucí a upozornila hlídku. Další zůstala ležet po pádu doma na zemi. Volání o pomoc slyšela sousedka, která měla náhradní klíč od jejího bytu, ale zraněná žena bohužel nechala ten svůj v zámku. Proto sousedka zalarmovala strážníky. Ti na místo přivolali hasiče, kteří se k seniorce dostali a předali ji do péče záchranářů.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.