V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

„Bomby“ v Břeclavi

BŘECLAV (31.3.2021) – Na pozůstatky různorodé lidské činnosti, dřívější i té současné, narážíme dnes a denně. Některé však mohou být i životu nebezpečné. Jak moc, posuďte sami.

V neděli dopoledne přijali strážníci oznámení o nalezené nevybuchlé munici v lese nedaleko lanového centra. Hlídka místo nálezu zabezpečila a přivolala PČR, která zajistí odbornou likvidaci.

Na další „nález“ vyjeli strážníci týž den večer. Ale tentokrát to vypadalo, že zde už k výbuchu došlo. Na zemi ležel muž, vedle něj noha (protéza) a o kus dál parkoval invalidní vozík. Muž měl v obličeji krvavé šrámy a v dechu přes tři a půl promile. Komunikoval jen stěží a jakoukoliv pomoc odmítal. Pro jistotu byl předán do péče záchranářů. Po ošetření byl bezpečně dopraven do místa bydliště.

A ještě jedna „nálož“, opět nastražena před budovou ČD. „Specialista“ byl hlídkou odchycen a finančně odlehčen.

L. Rigó

269170 1

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.