V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Břeclav potrápily bouřky

BŘECLAV (16.6.2020) – Bouřky, které se o víkendu prohnaly Břeclaví nezůstaly bez následků. Strážníci asistovali jednotkám hasičů, které měly plné ruce práce.

V sobotu večer se vlivem silného větru odlomila ze stromu větev a zůstala nebezpečně viset nad chodníkem, který zatarasila. Strážníci tak museli uzavřít prostor a na místo přivolat hasiče. V neděli se situace ještě opakovala, ale vítr stromy už „jen“ ohýbal. Naštěstí se všechny tyto události obešly bez zranění, či větší škody na majetku.

Průtrž mračen, která bouřku doprovázela, způsobila komplikace i motorovým vozidlům. Protože kanalizace na mnoha místech „nestíhala“, v několika ulicích se vytvořily laguny, přes které auta projížděla jen s velkými obtížemi, nebo neprojela vůbec. Strážníci usměrňovali provoz, aby mohly zasahující hasiči komunikace co nejrychleji zprůjezdnit.

L. Rigó

nh

nh dálka

sady

břetka

K015 Národních hrdinů

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.