V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Jeden se zbraní a druhý bez řidičáku

BŘECLAV (10.6.2020) – V součinnosti s policisty prověřovali strážníci v uplynulých dnech oznámení o muži, který měl v ulici J. Palacha na veřejnosti manipulovat se střelnou zbraní. Operátor kamerového systému zachytil muže podobného popisu zrovna ve chvíli, kdy nasedl na kolo a vydal se směrem k mostu. Jakmile zmerčil přijíždějící strážníky, změnil směr a odbočil do vedlejší ulice. Nebylo mu to nic platné. Strážníci jej zastavili a nejen že u něj nalezli plynovou pistoli, ale také mu naměřili téměř dvě promile. Muže i zbraň si převzali přivolaní policisté.

O den dříve byl policistům strážníky předán i řidič vozidla, který se rozhodl vyjet si před půlnocí bez předchozí kontroly světel na vozidle. Právě tím na sebe upozornil strážníky, kteří jej zastavili v ulici nábřeží Komenského. Při projednávání přestupku však vyšlo najevo, že muž si vyjel nejen bez kontroly světel, ale i bez řidičského oprávnění, které mu bylo již dříve odehráno PČR. Z přestupku se tak stal rázem trestný čin.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.