V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Ježek v plotě a mladík v pátrání

BŘECLAV (14.8.2019) – V pátek večer zažilo sídliště Na Valtické velkou vyprošťovací akci divokého zvířete. V plotě uvízl ježek. Měl štěstí, našly ho děti a ty ihned zalarmovaly strážníky. Bodlináč byl šprajcnutý tak důkladně, že na něj museli použít pákové kleště (na ten plot samozřejmě:o). Přestože byl mřížemi nějakou dobu nedobrovolně zadržen, byl v dobré zdravotní kondici a po vysvobození byl vypuštěn zpět do divočiny.

Naopak pořádného smolíka měl týpek, kterého ty mříže neminou. Neuvízl v plotě, ale v rukou strážníků, kteří na něj narazili v neděli večer, když si to šlapal na kole ulicí třída 1. máje. Dle místní i osobní znalosti věděli, že je hledaný PČR, a protože je hlídka vybavená nejen pákovými nůžkami, ale i motorovým vozidlem, nebyl problém cyklistu dohonit a předat jej republikové policii.

L. Rigó

235868 1

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.